پیش ثبت نام متوسطه دوم از طریق سایت دبیرستان آغاز شد

پیش ثبت نام متوسطه دوم از طریق سایت دبیرستان آغاز شد

اطلاعیه ها

با پرکردن فرم ثبت نام اینترنتی به صورت موقت در سامانه دبیرستان دخترانه اسوه ثبت خواهید شد مشاورین دبیرستان از طریق این فرم با شما تماس میگیرند نحوه آزمون و تاریخ برگزاری آزمون متعاقبا از طریق سایت دبیرستان اعلام خواهد شد برای ثبت نام کلیک کنید...

 ثبت نام شرکت در مصاحبه علمی دبیرستان های دوره اول و ثبت نام شرکت در آزمون ورودی دبیرستان های دوره دوم دبیرستان دخترانه اُسوه آغاز شد.

 متقاضیان جهت اطلاع از شرایط شرکت در فرایند پذیرش دبیرستان دوره دوم مجتمع آموزشی اُسوه به سایت www.eosve.com  بخش ثبت نام مراجعه نمایند و به هیچ وجه لازم نیست به مراکز آموزشی مراجعه شود . همه مراحل صرفاً به صورت غیر حضوری و از طریق سایت اینترنتی دبیرستان دخترانه اُسوه انجام می پذیرد .
لازم به تذکر است دانش آموزان پایه نهم با معدل 19 و بالا ترمی توانند  در آزمون ورودی  پایه دهم شرکت نمایند .


•  در صورت واجد شرایط بودن به بخش ثبت نام سایت دبیرستان دخترانه اُسوه مراجعه فرمایید .
شرایط ثبت نام در آزمون ورودی :
*داشتن معدل با نمره " نوزده به بالا " در کارنامه نیم سال پایه دهم ( نمره دروس ریاضی و علوم باید نوزده به بالا باشد ) .  ضمناً ثبت نام اصلی با توجه به معدل پایان سال و فقط با نمره" نوزده به بالا " امکان پذیر است .
*داشتن وضعیت اخلاقی  ، رفتاری و انضباطی مناسب با نمره  " نوزده به بالا " .
*در صورت درج اطلاعات غلط ، در هر مرحله ای که مشخص شود ، متقاضی حذف خواهد شد .

مراحل انجام ثبت نام در سامانه :

•   پس از ورود به بخش ثبت نام سایت ، کلید دبیرستان متوسطه دوم را انتخاب کنید .
•  اطلاعات درخواستی را تکمیل نمایید .چنانچه در آپلود مدارک مشکلی پیش آمد بدانید که مربوط به حجم فایل ارسالی میباشد.حجم فایل باید کم تر از 250 کیلو بایت باشد.(به دلیل شرایط موجود این فیلد غیرفعال شد تا ثبت نام بدون مراجعه به کافی نت به راحتی انجام شود)
•  با توجه به اینکه پیامک اعلام حضور در دبیرستان به منظور پیمایش علمی خدمت والدین ارسال میگردد لذا در وارد کردن تلفن همراه  خود و یکی از والدین با دقت عمل کنید و همجنین کانال تبلیغات پیامک خود را به منظور اطلاع رسانی باز نگه دارید.
•  آخرین عکس خود را با توجه به راهنمایی ارایه  شده ، بار گذاری کنید .(به دلیل شرایط موجود این فیلد غیرفعال شد تا ثبت نام بدون مراجعه به کافی نت به راحتی انجام شود)
•  پس از تکمیل مراحل ثبت نام کارت ورود به جلسه را پرینت نمایید و برای مطلع شدن از زمان برگزاری پیمایش علمی از اواخر فروردین 99 به سایت دبیرستان سر بزنید.

بنر نقاشی
بنر انگیزشی
برای اطلاع از آخرین خبرها در خبرنامه سایت خبری نگاه عضو شوید .